Hakkımızda


Copcha

Copcha ile tanışın!
    Burçin Çınar

    1970 Ankara, Bilkent Econ'92, Farklı sekrörlere verdiği iş geliştirme danışmanlığı hizmetnin yanı sıra Copcha'nın kurucusudur..

    Burçin Çınar
    Kurucu, M.D

Copcha

Marka

Copcha yirmi beş seneye yakın bilgi birikimi ve tecrübe sonucu ortaya çıkmıştır. Marka, yaratıcısının hayat felsefesi, yaşam tarzı ve zevklerinden ilham almıştır. Özel tasarım niş ürünlerle, gündelik yaşantınıza renk katmayı ve hayatınızın keyifli bir parçası olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda lüksü ulaşılabilir kılarak rahat, dinamik, özgün ve şık tasarım aksesuarlar sunmaktadır.

Vizyon

Kendisine özen gösteren ve bunu giyimlerine yansıtan erkeklerin tamamlayıcı aksesuar ihtiyaçları doğrultusunda “özellikle erkekler için” felsefesiyle doğmuştur. Şehir yaşantısını giyimiyle, takılarıyla, kullandığı araçlar ve hobileri ile keyifle sürdüren modern erkeklerin tamamlayıcı şık bir aksesuar markası olmuştur. Tasarımların anahtarı, evrensel ve milli olan kültürel miraslardır.

Hedef

Copcha bir yaşam tarzı markası olarak vizyoner bir bakış açısıyla fark yaratan, tamamlayıcı, özgün ve vazgeçilmez tasarımlarla yanınızda gururla taşıyacağınız bir arkadaş olmak hedefindedir. Bu doğrultuda, prensiplerinden ödün vermeden sürekli kendini geliştirip projeler üretir. Takım ruhuna uygun çözüm ortakları ile titiz ve inovatif bir çalışma süreci sonunda gururla ürünlerini sunar.