Size, özel tasarım aksesuarlar sunan Copcha web sitesine hoş geldiniz;

Burada yapılacak açıklamalar Copcha web sitesi kanalıyla sizinle kuracağı ilişkiyi belirlemek üzere hazırlanmıştır.  Aşağıdaki şartların herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız lütfen  copcha  web sitesini kullanmaya devam etmeyiniz.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına bağlıdır:

Copcha bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Bu sitede yer alan içeriğin tüm hakları Copcha’ya aittir. Tasarım, düzenleme, grafik, çizim, resim, fotoğraf, görüntü ve üçüncü şahıslara ait resimleri içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan tüm görsel ve yazılı malzemenin yeniden kullanımı, bu belgenin içinde yer alan telif hakkı maddelerinin izin verdiğini durumların dışında kesinlikle yasaktır.

Copcha bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Copcha markası ve diğer markalar, www.copcha.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Copcha’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Copcha web sitesinde kullanım tercihlerini belirlemek için çerezler kullanılabilmektedir.

Copcha,  üçüncü kişi ve kurumlar bu web sitesinde verilen bilgilerin bütünlüğü, doğruluğu, bütünlüğü, zamanlaması, uygunluğu ve performansıyla ilgili bir garanti ve/ veya güvence vermemektedir. Bu sitenin  kullanılması  sitedeki bilgilerin ve belgelerin hatalı ya da eksik olabileceğinin kabulü anlamına gelmektedir. Bu bilgilerdeki eksik veya hatalardan dolayı oluşabilecek zararlardan Copcha  sorumlu değildir.

Bu sitedeki bilgi ve malzemeleri kullanımınız sonucu ortaya çıkabilecek riskler tamamen sizin sorumluğunuzdadır ve Copcha bu zararlardan mesul tutulamaz. Bu sitede yer alan ürün, hizmet ve bilgilerin sizin ihtiyaç ve gereklerinize uygunluğunun kontrolünün sizin sorumluğunuzda olduğunu hatırlatmak isteriz.

Bu sitenin ve içeriğinin izinsiz kullanımı tazminat ve ceza davalarına yol açabilir.

Bu site başka sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım ve bilgiye erişim kolaylığı için verilmektedir. Verilen bağlantılar Copcha’nın  bu siteleri önerdiği veya desteklediği anlamına gelmemekte ayrıca Copcha  bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.

Bu sitenin kullanımı ve kullanımından doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için Türk kanunları geçerlidir ve Türkiye mahkemeleri yetkilidir.