Tamir & Bakım

Ürünler;

kullanımdan kaynaklı hatalar, Ürünün bakım kurallarına uyulmaması ve yanlış kullanım durumları haricinde teslim tarihinden itibaren 2(iki) sene garantilidir. Garanti kapsamında ücretsiz gönderim yapılabilmesi için Copcha ile iletişime geçilerek anlaşmalı kargo şirketi bilgileri alınması gereklidir.

Üründeki hata giderilemez ise, öncelikle Ürün yenisi ile değiştirilir, aynı üründen tedarik edilemezse, Alıcı’nın tercihine göre muadili ile değiştirilir  veya para iadesi yapılır. Alıcı, vergi mevzuatı uyarınca, hatalı Ürüne ait iade işleminin yapılabilmesi için, kendisine Ürün ile birlikte teslim edilen Satıcı’ya ait fatura ve Sevk irsaliyesi belgelerini Ürün ile birlikte Satıcı’ya göndermelidir.

Copcha ürünleri hassasiyet ve büyük bir özenle elle üretilmektedir. Ürünlerimizi hazırlarken akıllı teknolojik çözümleri, kaliteli malzemeler ile harmanlayıp kullanımınıza sunmaktayız. Ürünlerimiz müşterilerimize sunulmadan önce çok yönlü kontrollerden geçirilmektedir. Bundan sonraki aşamada ise,  Copcha ürünlerini uzun süre keyifle kullanabilmeniz için; suya veya başka sıvılara maruz bırakmamanızı, banyoda, deniz ve havuzda ve spor yaparken kullanmamanızı öneriyoruz.

Ancak yine de, üründe herhangi bir hata meydana gelirse, Bakım ve Garanti bölümünde detaylıca anlatılan usul ve esaslarda işlem yapılabilmektedir.

Copcha satın almış olduğunuz ürünle ilgili olarak maksimum keyif ve fayda sağlayabilmeniz için her zaman sizinledir. Lütfen her konuda bizimle iritbata geçmek için iletişim sayfamızı kullanın. Tamir ve bakım gerektiren ürünleriniz için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

TAMİR VE BAKIM FORMU